Değerli Ziyaretçilerimiz

www.kaannejat.com  uzantılı Web Sitemi mesleki faaliyetlerim hakkında kendimi tanıtmak, iletişim bilgilerim ile Diş Hekimliği alanında aldığım uzmanlık eğitimi ile edindiğim mesleki bilgilerimi paylaşmak amacıyla kullanmaktayım.

Web sitemi ziyaret etmeniz ve randevu formu bölümünü doldurmanızla edinebildiğim kişisel verileriniz hakkında sizi bilgilendirmek için bu metin hazırlanmıştır.

İnternet alt yapısının çalışma biçimi dolayısıyla, web sitemi ziyaret eden kişilerin IP ve Mac adresi, bulunulan şehir, tarayıcı ve sayfa ziyareti bilgilerine erişilmesi mümkün olabilmektedir. Web sitemde yer alan “Randevu Formu” bölümünü doldurmanız halinde, bu formda sizden istenen “ad, soyad, e- posta adresi, doğum tarihi” verileri ile “konu” bölümüne yazacağınız sağlık bilgilerini edinebilmekteyim.

Bir dişhekimi olarak sır saklama yükümlülüğü altında bulunduğum için web sitem aracılığıyla edindiğim kişisel verilerinizi kimseye aktarmamaktayım.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 11.maddesinde 1 yer alan haklarınızı kullanmak veya anlamadığınız ya da tereddüt duyduğunuz kısımları sormak için , 03124667599 telefonundan arayabileceğinizi ya da info@kaannejat.com e-posta hesabıma mail atabileceğinizi önemle hatırlatırım.

Tarafıma ulaşan başvurularınızı 30 gün içerisinde yanıtlayacağım.