Ankara Gülüş Tasarımı

Ankara gülüş tasarımı için hoş geldiniz. Dişlerin beyazlığı, pozisyonu, şekli ve boyutu görüntüyü olumsuz etkiler ve bu durumda ‘gülümsememe’ sorunu oluşur. Başarılı bir tedavisi için  estetiğin bozulmasına sebep olan soruna yönelik çözüm üretmek gerekir, örneğin dişlerde meydana gelen sarılıklar için bazı durumlarda diş fırçalama yetersiz gelebilir. Bu gibi durumlarda klinik ortamda özel cihazlar ile diş beyazlatma işlemi yapılması gerekir. Bu işlem ile dişler orijinal beyaz rengine kavuşur. Kişiyle uyumlu olması için istekleri ve tarzı dikkate alınmalıdır. Gülüş estetiği uygulanırken hastaya en uygun ve en doğal görünüm elde edilmeye çalışılır.

Dişlerdeki kırık ve çarpıklıklar da gülümseme sorunu oluşturur. Böyle bir sorun varlığında dişlerin yüzeyi lamine ile kaplanır ve daha güzel bir görüntü oluşur. Lamine kaplama işleminde özel bir yapıştırıcı kullanılarak ince porselen tabakalarını dişe yapıştırma işlemidir. Lamine ince bir plaktır ve beyaz görüntüsünü her zaman için korur ancak bunun için  fırçalamaya özen göstermek gerekir. Gülüş estetiği uygulamasında sadece gülüşü düzeltmek değil aynı zamanda kozmetik uygulamalar ile desteklenmesi gerekir. Diş bakımının kolaylaşması için düzeltilen dişler estetiğin bir parçasıdır.

Ankara Gülüş Tasarımı Fiyatları

Ankara gülüş tasarımı fiyatları, klinikten kliniğe değişmektedir. Gülüş tasarımı fiyatları için dişlerin mevcut durumunun incelenmesi gerekir. Ön muayene bu açıdan önemlidir. Fiyatlar için iletişime geçebilirsiniz. Ankara diş hekimi olarak kliniğimizde mümkün olan en kaliteli malzemeler ile uygun ücretlerle hizmet sunmaktayız. Hem kadınların hem de erkeklerin ilk izlenimde en çok dikkat çeken nokta gülümseme ve yüzüdür. Diş, dudak, göz, burun, çene ve genel görünüm insanların ifadesini oluşturur. Estetik bir görünüm elde etmek için insanların yüz yapısı ile diş yapısının uyumlu olması gerekir. Gülüş estetiğin de diş ve diş etleri oldukça önemlidir. Gelişen ve değişen dünya’ da estetik kavramı sürekli yenilenir. 

Gülüş tasarımıyla insanların sahip olmak istediği gülümseme elde edilebilmektedir. Hem doğal hem de estetik görünümler tasarlanarak insanların istekleri rahatlıkla karşılanmaktadır. Gülüş tasarımı kişiye özel olması ile hayata pozitif bakmalarını sağlanmaktadır. Uygulama öncesi birçok noktaya dikkat edilerek tedaviye başlanır. Kişilerin yüz hatları, yaşları, cinsiyetleri, dudak, burun kısacası genel görünümü tamamlayan her şey. Gülüş estetiği uygulaması yapılan hastalar, prova gerekmeden bilgisayar ortamında önceden gösterilerek hastanın isteklerine göre değiştirilebilmesi imkânı bulunur.

Gülüş Estetiği

Gülüş estetiği aşamalarında hasta ile diş hekiminin uyumlu olması önemlidir. Hastanın istekleri dikkate alınarak diş hekiminin de uygun gördüğü tasarım yapılır. Uygulamadan önce hastanın diş, ağız, yüz fotoğrafları çekilerek modelleme üzerinde çalışılır. Hastanın ağzının genel durumu ve diş problemleri bu aşamada rahatlıkla tespit edilebilir. Böylelikle uygulama yapılmadan önce oluşturulan modelleme ile hastaların onayı alınarak işlemlere başlanabilir. Gülüş estetiğinin hastaya uygun olabilmesi için gerekli olan birkaç işlemde gerekli görülebilir. 

Estetik bir gülüş için aşamalar en kısa sürede gerçekleştirilir. Gülüş estetiğinin süresi, gerekli olan tedavilere ve hastaya özel modellemeleri ile net bir süre verilmesi mümkün değildir. Gülüş estetiği ile başarılı sonuçlar elde edilirken hasta üzerindeki pozitif etkisi gözle görülebilecek şekil de fark edilir. Sosyal ve iş hayatında başarı şansı artarak kişiler büyük adımlar atabilirler.

 

Ankara Gülüş Tasarımı Randevu - 0850 346 75 99

Ankara gülüş tasarımı randevu için iletişime geçebilirsiniz. Diş ve kemik gelişimi tamamlanmış kişiler de ortalama olarak 20 yaşından sonra gülüş estetiği tedavileri uygulanabilir. Gülüş estetiği uygulanabilmesi için hastalar da diş yapısının tamamen bozulmamış olması gerekir. Dişler de oluşan yapısal veya kalıtsal bozukluklar da, çapraşıklıklar da, renk bozuklukların da yani gülüş estetiği uygulanabilecek işlemler de en çok tercih edilen tedavi lamine veneer uygulamasıdır. Dişlerin ön yüzeyine yapıştırılan ince yaprak porselendir. 

Kişilerin doğal diş yapısına çok yakın olması sebebiyle estetik bir görünüm de sunmaktadır. Dişler de koyu lekelenmeler mevcutsa eğer lamine veneer uygulanmadan önce diş beyazlatma işlemi yapılarak başarılı ve estetik sonuç alınmaktadır. Aynı zamanda diş ve diş eti hiçbir şekilde zarar görmemektedir. Gülüş estetiği sonrasında hastaların ağız ve diş bakımına dikkat etmesi gereklidir. Yapılan uygulamanın kulanım ömrü hastanın dişlerine gösterdiği özen ve hassasiyete bağlıdır. Gülüş estetiği uygulamasını korumak için dişlere zarar veren yiyecek ve içeceklerden uzak durulmalıdır. Diş lekelenmelerini artıracak içecekler sınırlı tüketilmelidir. 

Hastaların da istekleri doğrultusunda estetik dolgular, lamine veneerler, implantlar, bleaching veya tam seramik uygulamalar tercih edilerek hastalar ömür boyu sağlıkla kullanabileceği gülümsemeler kazandırılmaktadır.